F.H.U. "INBAR" -  Irena Bartołd  83-000 Pruszcz Gdański ul. J.Słowackiego 29/1  tel. 58 307 05 31   tel.kom. 501 204 288, 509 512 036

 

adresy mailowe:   inbar@a6.pl      inbarpruszcz@wp.pl  

 

 

 

 SKLEP INTERNETOWY   

 

https://sklep.inbar.a6.pl

 

 

 

 SALA DOŚWIADCZANIA ŚWIATA

 

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO

 

CAŁY CZAS GO UDOSKONALAMY I PROSIMY O WYROZUMIAŁOŚĆ ;-) 

 

 

 

 

REALIZACJE SAL DOŚWIADCZANIA ŚWIATA W ROKU 2013

 

 

1. Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej

    Ognisko "BAJKA" w Trzciance

    ul. Za Jeziorem 1, 64-980 Trzcianka

 

2. Biuro Turystyczne "SOLAR" S.C.

   ul. Beniowskiego 1A/15, 82-300 Elbląg

 

3. Wieloprofilowe Centrum Rehabilitacji Terapii

    ul.Kowielska 23, 04-359 Warszawa

 

4. Szkoła Podstawowa w Kuźnicy Grabowskiej

   Oddziały Specjalne w Jeleniach

   Jelenie 29, 63-522 Kraszewice

 

5. Ośrodek Wychowawczy Dzieci Niepełnosprawnych

    Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi

   ul. Piotra Skargi 1, 05-205 Ostrówek

 

6. Przedszkole Intergracyjne nr 3

   ul. Wyszyńskiego 5a, 42-400 Zawiercie

 

7. Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem

    Oddział w Kutnie, Stowarzyszenie Wyższej Użyteczności

    Organizacja Pozytku Publicznego

    ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 11/5, 99-300 Kutno

 

8. Pro Medico Sp.Zo.o.

    ul. Ułanów 25/3, 31-450 Kraków

 

9. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

    ul.Widnichowska 20, 07-300 Ostrów Mazowiecka

 

10. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

     ul. Chrobrego 80, 05-502 Piaseczno

 

11. Wodzisławski Ośrodek Rehabilitacji i Terapii Dzieci i Młodzieży

     ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 20, 44-330 Wodzisław Śląski

 

12. Zespół Szkół Specjalnych nr 5 w Rypinie

     ul. Młyńska 12, 87-500 Rypin

 

13.  Ośrodek Integracji i Rehabilitacji w Świeciu

      ul. Św. Wincentego 3, Świecie

 

14.  "VISUS" Beata Bayer - Maczyńska

      ul. Pułtuska 20 c , 06-400 Ciechanów

 

15. Zespół Szkół w Łabiszynie

      ul.Nadnotecka 2, 89-210 Łabiszyn

 

16. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2w Elblągu

      ul. Polsna 8a , 82-300 Elbląg 

 

17. Przedszkole Niepubliczne "Czarodziejska Akademia"

      ul. Moniuszki 146,  95 -200  Pabianice

 

18. Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Łabuniach

     ul. Osiedlowa 7, 22-437 Łabunie

 

19.   Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji

       ul. Głogowska 27,  45-315 Opole

 

20.   Zespół Szkół Specjalnych

       Goślice 66, 09-230 Bielsk

 

21.  Centrum Rozwoju Dziecka Bobath

       ul. Długa 28a, Psary

 

22. Szkoła Podstawowa nr 1

     ul. Kościuszki 6b, 59-170 Przemków

 

23. Stowarzyszenie Pomocy "Szansa" Ośrodek Reh.-Eduk.-Wych.

     Perki Karpie 1, 18-218 Sokoły

 

24. Ośrodek Rew.-Wych.

     Szklana 1, 83-334 Szklana

 

25. Środowiskowy Dom Samopomocy "Przystań"

     ul. Iłżecka 31,  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

 

26.  Niepubliczne Przedszkole Specjalne dla Dzieci Niepełnosprawnych

         ul.Kwiatowa, 22-300 Krasnystaw

 

27.  Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Uposledzeniem Umysłowym Koło w Wołominie

     ul. Piłsudskiego 13,   02-200 Wołomin

 

28.   Zespół Szkół Specjalnych w Siemiatyczach

     ul. Tadeusza Kościuszki 43, 17-300 Siemiatycze

 

29. Dom Pomocy Społecznej we Wschowej

     pl.św. Jana 1, 67-400 Wschowa

 

 

 

 

 

 

F.H.U. "INBAR" - Irena Bartołd   83-000 Pruszcz Gdański ul. J.Słowackiego 29/1   tel. /fax 58 307 05 31    kom. 501 204 288, 509 512 036, inbar@a6.pl     inbarpruszcz@wp.pl