F.H.U. "INBAR" -  Irena Bartołd  83-000 Pruszcz Gdański ul. J.Słowackiego 29/1  tel. 58 307 05 31   tel.kom. 501 204 288, 509 512 036

 

adresy mailowe:   inbar@a6.pl      inbarpruszcz@wp.pl  

 

 

 

 SKLEP INTERNETOWY   

 

https://sklep.inbar.a6.pl

 

 

 

 SALA DOŚWIADCZANIA ŚWIATA

 

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO

 

CAŁY CZAS GO UDOSKONALAMY I PROSIMY O WYROZUMIAŁOŚĆ ;-) 

 

 

 

 

REALIZACJE SAL DOŚWIADCZANIA ŚWIATA W ROKU 2014

 

 

1. Przedszkole Niepubliczne "SMYK"

   ul.Magazynowa 23, 88-100 Inowrocław

 

2. Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji 

    ul. Dubois 36, 45-067 Opole

 

3. Centrum Edukacji ANWISZ S.C.

    ul. Waryńskiego 104, 86-300 Grudziadz

 

4. Szpital Powiatowy w Nysie

   ul.Boh. Warszawy 34, Nysa

 

5. Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Osób Niepełnosprawnych "Krąg Dobrych Serc"

  ul.Mickiewicza 6, 98-100 Łask

 

6.  Zespół Placówek Oświatowych prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Św. Józefa

    ul. Lipowa 44, 55-040 Kobierzyce

 

7.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

  Zalutyń 25, 21-530 Piszczac

 

8.  Dom Pomocy Społecznej "Leśny"

    Zaskoczyn, 83-041 Mierzeszyn

 

9.  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITAMED - Rehabilitacja 

    ul.Ogniowa 5A, 87-800 Włocławek

 

10.  Centrum Edukacji Ekologicznej

       ul. Nad Torem 1, 86-300 Grudziądz

 

11.  Chełmskie Centrum Pomocy Dziecku i Rodzinie

      ul.Jedność 43, 22-100 Chełm

 

12. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

      ul. Moniuszki 22E, 14-500 Braniewo

 

13. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna 

     Plac Zamkowy 2, 59-225 Chojnów

 

14.  Niepubliczny Punkt Przedszkolny "MARCIN"

       ul. Słowackiego 3, Piła

 

15. Niepubliczny Punkt Przedszkolny "MARCIN"

    ul. Domańskiego, Złotów

 

16.  Fundacja Na Rzecz Rozwoju Dzieci Niepełnosprawnych

      ul. Piskorskiej 11, 87-100 Toruń

 

17.  Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych 

       ul. Inwalidów Wojennych 26,   56-100 Wołów

 

18.  Fundacja Rosa

       ul.Ruska 11/12

       80-079 Wrocław

 

       dla : 

                 1. Dom Pomocy Społecznej

                      Broniszewice 91, 63-304 Czermin

 

                2. Przedszkole Miejskie nr 12 

                     ul.Fredry 16, Jaworzno

 

                3. Powiatowe Centrum Edukacji 

                     ul.Papieża Jana Pawła II 17, Kamienna Góra

 

                 4. Dom Pomocy Społecznej

                     ul. Szpitalna 5, Borne Sulinowo

 

                 5. Zespół Żłobków Miejskich

                      ul.Gen. Andersa 4, Słupsk

 

                 6. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

                      Szklary Górne 51 c 59, Lubin

 

                 7. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

                      ul.Jagiellońska 79/82   Malbork

 

19. Środowiskowy Dom Samopomocy

       ul.Pocztowa 13,   Goleniów

 

20. "Słoneczko" Sp.C.

      ul.Suwalska 44,  Ełk

 

21. Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka i Rodziny

       ul. Zamknięta 33, Ostróda

 

22.  Prywatne Przedszkole im. Kubusia Puchatka 

       ul. Mielczarskiego 43, Kielcach

 

23. Niepubliczne Przedszkole TUP TUP

     ul. 21 Stycznia 21 A, Miejska Górka

 

24.  NZOZ Centrum Opieki i Rehabilitacji "ZDROWIE" S.C.

       ul. Łukasińskiego 42/48, Częstochowa 

 

25. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

     Al. Miła 18, Złotoryja

 

26. Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego

     ul. Parkowa 6, Pionki

 

27. Środowiskowy Dom Samopomocy

       ul. Rynek 22, Kruszwica

 

28. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

     Sulejów 69, Tarłów

 

29. Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 im. Gen.stanisława Maczka

     ul.Akademicka 3, 85-796 Bydgoszcz

 

30.  Dom Pomocy Społecznej

      ul. Oporowska , Kutno

 

31.  Środowiskowy dom Samopomocy

       ul.Kościuszki 77/4, 66-540 Stare Kurowo

 

32.  Dom Pomocy Społecznej

       Zochcinek 42, 27-500 Opatów

 

33. Środowiskowy Dom Samopomocy

      ul. Walczaka 1, Gorzów Wielkopolski

 

34. Zespół Placówek Oświatowych "NASZ DOM" w Gębicach

      ul. Bł. Marii  Angeli 1, 64-707 Gębice

 

35. Polskie Stowarzyszenie na rzecz osób z Upośledzeniem Umysłowym

      ul. Gdańska 1, 11-300 Biskupiec

 

36. Centrum Administracyjne Regionalnych Placówek

      ul. Jagiellońska 25, 44-100 Gliwice

 

37. PSOUU Koło Terenowe Police

     ul. Korczaka 55, 72-010 Police

 

38. Dom Pomocy Społecznej Dla Dzieci i Młodzieży Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny maryi

       ul. Żegańska 34, 04-713 Warszawa

 

39. Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 1

      ul. Krasińskiego 10, 85-008 Bydgoszcz

 

40. Zespół Szkół Specjalnych w Goślicach

      Goslice 66, 09-230 Bielsk

 

41.  Placówka Oświatowa "JONATAN"

       ul. Wyspiańskiego 29, Bielsko-Biała

 

42. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy 

      36-054 Mrowla

 

43. Środowiskowy Dom Samopomocy BRATEK

    ul. 11 Listopada 25, 14-100 Ostróda

 

44. Zespół Szkół w Łabiszynie

      ul. Nadnotecka 2, 89-210 Łabiszyn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

F.H.U. "INBAR" - Irena Bartołd   83-000 Pruszcz Gdański ul. J.Słowackiego 29/1   tel. /fax 58 307 05 31    kom. 501 204 288, 509 512 036, inbar@a6.pl     inbarpruszcz@wp.pl