F.H.U. "INBAR" -  Irena Bartołd  83-000 Pruszcz Gdański ul. J.Słowackiego 29/1  tel. 58 307 05 31   tel.kom. 501 204 288, 509 512 036

 

adresy mailowe:   inbar@a6.pl      inbarpruszcz@wp.pl  

 

 

 

 SKLEP INTERNETOWY   

 

https://sklep.inbar.a6.pl

 

 

 

 SALA DOŚWIADCZANIA ŚWIATA

 

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO

 

CAŁY CZAS GO UDOSKONALAMY I PROSIMY O WYROZUMIAŁOŚĆ ;-) 

 

 

 

 

Sprzęt do terapii sensorycznej

 

 

 

 Maglownica Mała

 


Urządzenie zapewnia olbrzymią dawkę wrażeń propriceptywnych. Pacjent, przeciskając się przez obracające się wałki, w naturalny sposób zapewnia sobie masaż całego ciała. Maglownica odgrywa szczególną rolę w terapii obronności dotykowej oraz dyspraksji, szczególnie u osób mających problem z rozpoznawaniem schematu własnego ciała.

 

parametry techniczne:

długość 75cm, szerokosć 75cm, wysokość 75cm


 

cena: 1020,00zł

 


 

Maglownica średnia


długość 120cm

 

cena: 1320,00zl

 

 


 

Maglownica Duża

 

Urządzenie zapewnia olbrzymią dawkę wrażeń propriceptywnych. Pacjent, przeciskając się przez obracające się wałki, w naturalny sposób zapewnia sobie masaż całego ciała. Maglownica odgrywa szczególną rolę w terapii obronności dotykowej oraz dyspraksji, szczególnie u osób mających problem z rozpoznawaniem schematu własnego ciała.

 

 

 

 

Parametry techniczne:

 

 

długość 160cm,   szerokosc 85cm, wysokość 45cm

 

 
 

cena: 1800,00zł

 

 


 

 

 Aaparat Redcord Trainer

 

to wielofunkcyjny aparat do treningu rozwijającego siłę mięśni i koordynację ruchową, równowagę i stabilność. Stosowany powszechnie w klubach sportowych, siłowniach i centrach odnowy biologicznej, a także w warunkach domowych. Optymalna wysokość podwieszenia aparatu Redcord Trainer to 240 cm.

 

 

 

2x linka 5 m,
1x para uchwytów zwykłych,

sufitowy zestaw montażowy

 

Maksymalny udźwig 250kg

Wymiary 67 x 23 x 9cm

Waga: 3,6kg

 

cena: 1750,00zł

 


 

Aparat Redcord Mini z pętlami, bez podwieszek 

 

Zestaw Redcord Mini (110020) to kompaktowa i przenośna wersja systemu Redcord Trainer. Zestaw jest bardzo lekki i pozwala na montaż za pomocą haków sufitowych. Stosowany przede wszystkim do treningu osobistego, aparat Redcord Mini pozwala na realizację planu treningowego z wykorzystaniem ćwiczeń w podwieszeniu.

Aparat zawieszany jest na dowolnym poziomym elemencie o wytrzymałości pozwalającej na utrzymanie masy ciała ćwiczącego, co szczególnie przydaje się osobom trenującym w plenerze czy podczas podróży.

 

 

 

 

 

2x linka z uchwytem zwykłym,
sufitowy zestaw montażowy,

torba

 

Maksymalne obciążenie 150kg

Waga: 1,8kg

cena: 550,00zł

 


 

Aparat Redcord Mini Extra

 

Zestaw Redcord Mini Extra (102050) idealnie nadaje się do rehabilitacji i treningu fitness w ośrodkach rehabilitacyjnych, domach, siłowniach i klubach sportowych. Redcord Mini Extra nadaje się do ćwiczeń w pomieszczeniach ale także na zewnątrz, dzięki możliwości zawieszenia go na dowolnym poziomym elemencie utrzymującym ciężar ciała. Dzięki niewielkim rozmiarom system Redcord Mini Extrajest łatwy w transporcie.

 

 

Zestaw Redcord Mini x 1 szt.
Uchwyty do rąk x 1 para.
Zestaw uchwytów Redcord PowerGrip x 1 para
Torba Redcord x 1 szt.
Zestaw haków do zawieszenia na suficie x 1 para
torba transportowa

 

Maksymalny udźwig 150kg

Waga 2kg

 

cena: 650,00zł

 


Platforma wisząca prostokątna 100x50cm

 

Platformy należą do podstawowych narzędzi pracy terapeuty SI. Służą głównie do stymulacji przedsionkowej i wzmacniania koordynacji ruchowo-wzrokowej. Możemy dostarczać dziecku bodźców w sposób bierny |bez jego aktywności| lub wykorzystując wrodzoną ciekawość i aktywność dzieci, w sposób czynny. Platforma pozwala na realizację ćwiczeń we wszystkich pozycjach - od leżenia na plecach do pozycji stojącej włącznie. 

Przyrząd ten umożliwiają ruch liniowy przód - tył oraz ruch na boki. Przy podwieszeniu dwu zaczepowym jest on realizowany w płaszczyźnie podłoża. Przy zawieszeniu jedno zaczepowym uzyskujemy ruch wahadłowy lub ruch obrotowy /rotacyjny, rotację/.

Platformy wyposażone w dwa poziomy drążków służących dzieciom za uchwyty pomagające wprowadzić przyrząd w ruch lub po prostu jako uchwyty pomagające utrzymać stabilną postawę podczas ćwiczeń.

 

 

cena: 480,00zł


 

Platforma wisząca prostokątna 150x50cm

 

 

 

cena: 535,00zł


 

Platforma wisząca okrągła średnica 50cm

 

 

cena: 480,00zł


 

Deska rotacyjna okrągła średnica 50cm

 

 

Deska rotacyjna umożliwia obrót dziecka wokół osi pionowej.

Opracowana przez nas piasta zapewnia niezwykle cichą i płynną pracę.

 

cena: 540,00zł


 

Deskorolka 40x90cm

 

Długa deskorolka o prostokątnym kształcie.  Umożliwiająca ćwiczenie we wszystkich pozycjach.Cztery skrętne, łożyskowane kółka zapewniają swobodę ruchu we wszystkich kierunkach.

 

 

cena: 395,00zł


 

Deskorolka 40x60cm

 

Uniwersalna deskorolka o prostokątnym kształcie. Lekka i zwrotna. Umożliwiająca ćwiczenie we wszystkich pozycjach.Cztery skrętne, łożyskowane kółka zapewniają swobodę ruchu we wszystkich kierunkach.  Przyrząd ten jest chętnie wybierany przez terapeutów poszukujących w deskorolce uniwersalizmu i wielozadaniowości.

 

 

cena: 360,00zł


 

Huśtawka terapeutyczna ze stabilizatorem 70x70cm

 

Huśtawka jedno zaczepowa. Używana do stymulacji przedsionkowej, poprawy reakcji równoważnych oraz ćwiczenia koordynacji ruchowo-wzrokowej. Huśtawki ze stabilizatorem dają szansę na stopniowanie trudności ćwiczeń. Przyrządy te umożliwiają ruch liniowy przód - tył oraz ruch na boki. Można je wprowadzić również w ruch obrotowy. Ten model huśtawki dzięki zastosowaniu niezwykle ruchomego systemu podwieszania bez wątpienia należy do jednych z najtrudniejszych do opanowania przez dziecko przyrządów. Jest po prostu trudny i wymagający koncentracji i uwagi podczas ćwiczeń.

Stabilizator - zestaw linek ograniczający w pewnym stopniu ruchomość zawieszenia

 

cena: 550,00zł


 

Huśtawka typu T

 

Huśtawka  jedno zaczepowa. Używana do stymulacji przedsionkowej, poprawy reakcji równoważnych oraz ćwiczenia koordynacji ruchowo-wzrokowej. Przyrząd ten charakteryzuje duża swoboda ruch, a co za tym idzie silne oddziaływanie na dziecko. Można wprowadzić go również w ruch obrotowy. Wymaga to jednak użycia krętlika. Ten model huśtawki  charakteryzuje się niestabilnością siedziska, jego balansowaniem w wielu płaszczyznach. Wymusza to na ćwiczącym dziecku włożenia sporego wysiłku w utrzymanie równowagi.

 

 

 

Szerokość ok. 20 cm - element poziomy
Długość ok. 85 cm - element poziomy
Wysokość ok. 20 cm - element poziomy
Wysokość całkowita ok. 75 cm
Średnica walca ok. 20cm
Wysokość wraz z uprzężą ok 145cm

 

cena: 640,00zł


 

 

Huśtawka Parówka

 

Popularna i lubiana przez terapeutów forma huśtawki. Używana głównie do ćwiczenia u dzieci pozycji zgięciowej oraz stymulacji przedsionka. Wzmacnia mięśnie. "Parówka" należy do trudnych przyrządów terapeutycznych i wymaga od ćwiczących dzieciaków sporego wysiłku. Daje za to mnóstwo satysfakcji i z tego powodu jest lubiana.
Użycie krętlika umożliwia uzyskanie specyficznego ruchu obrotowego, w którym ćwiczące dziecko znajduje się blisko osi obrotu. Można połączyć go z ruchem wahadłowym samej huśtawki.
W naszym wariancie dodaliśmy uchwyty pozwalające mniej sprawnym dzieciom na pewne i wygodne uchwycenie przyrządu.
Doszyte "uszy" znacznie poszerzają możliwości huśtawki.

 

 

 

Długość 150 cm
Średnica walca 20 cm
Wysokość wraz z uprzężą ok. 170cm
Wysokość zawieszania przystosowana do zawieszenia na wysokości 200cm od podłogi
Kształt walec
Przekrój poprzeczny koło

 

cena: 575,00zł


 

Konik Kwadratowy 140cm

 

Huśtawka terapeutyczna typu "Konik" o przekroju kwadratowym. Stosowana jest podczas szerokiej gamy ćwiczeń z jakimi mamy do czynienia podczas zajęć terapii integracji sensorycznej. Przyrządy z tej grupy służą głównie do stymulacji układu przedsionkowego. Koniki wspomagają mechanizmy posturalne, kształtują obustronną koordynację, orientację w przestrzeni. Można wykorzystać je do planowania ruchu czy rozwijania stabilności proksymalnej. Dostarczają nowych wrażeń ruchowych związanych z pozycją przy ćwiczeniach. Przyrząd może być podwieszany jedno lub dwu zaczepowo. Po wykorzystaniu drążka zaczepowego konika można wprowadzić w ruch obrotowy.

 

 

 

Szerokość 26 cm
Długość 140 cm
Wysokość 26 cm
Wysokość wraz z uprzężą ok. 170cm
Wysokość zawieszania przystosowana do zawieszenia na wysokości 200cm od podłogi
Kształt prostopadłościan
Przekrój poprzeczny kwadrat

 

cena: 620,00zł


 

Konik okrągły 140cm

 

Huśtawka typu "Konik" o przekroju koła. Stosowana jest podczas szerokiej gamy ćwiczeń z jakimi mamy do czynienia podczas zajęć terapii integracji sensorycznej. Przyrządy z tej grupy służą głównie do stymulacji układu przedsionkowego. Koniki wspomagają mechanizmy posturalne, kształtują obustronną koordynację, orientację w przestrzeni. Można wykorzystać je do planowania ruchu czy rozwijania stabilności proksymalnej. Dostarczają nowych wrażeń ruchowych związanych z pozycją przy ćwiczeniach.

 

Przyrząd może być podwieszany jedno lub dwu zaczepowo. Po wykorzystaniu drążka zaczepowego konika można wprowadzić w ruch obrotowy.

 

 

 

Długość 140 cm
Średnica walca 26 cm
Wysokość wraz z uprzężą ok. 170cm
Wysokość zawieszania przystosowana do zawieszenia na wysokości 200cm od podłogi
Kształt walec
Przekrój poprzeczny koło

 

cena: 620,00zł


 

 

Huśtawka Grzybek

 

Klasyczny przyrząd stosowany w terapii integracji sensorycznej. Służy do stymulacji przedsionka i pozycji zgięciowej. Wzmacnia układ mięśniowy. 
W oferowanej huśtawce stosujemy stosunkowo krótką linę uprzęży. Spowodowane jest to tym, że pracując z młodszymi dziećmi zdecydowanie wygodniej jest asekurować je mając huśtawkę na wysokości kolan, niż tuż nad podłogą i zmuszać się do pracy w zdecydowanie niewygodnej pozycji. Poza tym obniżenie zawieszonej huśtawki jest zdecydowanie łatwiejsze np. poprzez dodanie kolejnych karabińczyków, niż samodzielne skracanie uprzęży poprzez wiązanie węzłów, co jak wynika z moich obserwacji jest praktyką powszechnie stosowaną przez użytkowników sprzętu.
Komfort pracy na tym przyrządzie zdecydowanie poprawia stosowanie zawiesia regulowanego

 

Wysokość ok. 77cm
Średnica koła ok. 62cm
Średnica walca ok. 20cm
Wysokość wraz z uprzężą ok 135cm

 

cena: 640,00zł


 

Ścianka wspinaczkowa 250x125cm

 

Oferowana przez nas ścianka wspinaczkowa jest naszym autorskim projektem opartym na doświadczeniach jakie zgromadziliśmy użytkując tego typu konstrukcje we własnych gabinetach prowadzących terapię SI. Naturalna ciekawość
 świata  jaką posiadają dzieci i chęć do wspinania się może w warunkach gabinetu terapeutycznego zostać skanalizowana i wykorzystana do wytworzenia u dziecka prawidłowych odruchów, przełamania oporów i lęków. Ścianka wspinaczkowa używana w terapii integracji sensorycznej nie powinna być traktowana jako pole do wyczynu sportowego. Jej przeznaczenie i cel stosowania jest zgoła odmienny. Podstawowym celem użycia ścianek wspinaczkowych w terapii sensorycznej jest opanowanie umiejętności planowania ruchu oraz idąca za tymświadomość własnego ciała. Wszystkie inne obszary oddziaływań są niejako pochodnymi. Nie należy ich bagatelizować i w razie konieczności skrzętnie wykorzystywać. 
Podstawowe obszary oddziaływań  jakie uzyskujemy stosując ścianki to:

  • planowanie ruchu
  • orientacja w przestrzeni
  • uświadomienia możliwości i ograniczeń własnego ciała
  • koordynacja wzrokowo-ruchowa
  • precyzja ruch
  • wzmacnianie siły mięśni
  • pokonywanie oporu i lęku przed wysokością
  • doznania sensoryczne poprzez kontakt z różnymi fakturami używanych materiałów

Używając ścianek wspinaczkowych należy pamiętać o dodatkowych zabezpieczeniach przed urazami. Obowiązkowo należy używać kasków zabezpieczających głowę ćwiczącego dziecka i grubego materaca rozłożonego o podstawy ścianki. Dodatkowo wymagana jest asekuracja ćwiczącego dziecka ze strony terapeuty. Najskuteczniej jest podtrzymywać dziecko za pas biodrowy. Pozostawienie dziecka, podczas ćwiczeń na ściance, bez nadzoru jest niebezpieczne i może prowadzić do sytuacji stanowiących potencjalne zagrożenie jego bezpieczeństwa.

 

Oferowana ścianka ma konstrukcję panelową oznacza to, że wykonana jest w postaci dwóch niezależnie montowanych do ściany paneli o wymiarach 125x125 cm. Wybraliśmy takie rozwiązanie ze względu na łatwiejszy transport i montaż. Transport tej wielkości elementów możliwy jest nawet za pośrednictwem firm kurierskich. To duża zaleta takiego rozwiązania.
Montaż ścianki uprościliśmy do maximum. Ogranicza się on do prostego przykręcenia paneli do ściany za pomocą załączonych kołków i śrub. Dołączone kołki i śruby przeznaczone są do montażu w stabilnych podłożach takich jak ściany betonowe, ściany z cegły itp. W przypadku innych materiałów może istnieć konieczność użycia innego rodzaju kołków i śrub. Doboru takiego należy oczekiwać od montera na miejscu montażu. Montażu do ścian gipsowo-kartonowych dokonujesz na własną odpowiedzialność.

 

 

cena: 1300,00zł + 100,00zł koszt transportu

 

 


 

Trapez 65cm

 

 

 

 

Długość 65 cm - rurka
Wysokość ok. 50 cm
Średnica 3,2 cm - średnica drążka
Wysokość wraz z uprzężą ok. 50 cm

 

cena: 75,00zł


 

 

Helikopter - uprząż terapeutyczna

 

 

Przyrządy z tej grupy służą głównie do stymulacji układu przedsionkowego. Wspomagają również mechanizmy posturalne, kształtują obustronną koordynację, czucie własnego ciała, orientację w przestrzeni. Dostarczają nowych wrażeń ruchowych związanych z pozycją przy ćwiczeniach. Helikopter umożliwiają ruch przód - tył, ruch na boki oraz ruch kołowy w płaszczyźnie poziomej. Użycie helikoptera wymaga stosowania materaców ochronnych. Jedyny dopuszczalny schemat ćwiczeń to: jeden terapeuta - jedno dziecko. W skład zestawu wchodzą dwie pary szelek. Podczas ćwiczeń mogą być wykorzystywane wszystkie cztery szelki i w ten sposób uzyskujemy możliwość podparcia dziecka w obrębie części barkowej i udowo-miednicznej lub tylko jedną z par i z helikoptera uczynić swego rodzaju huśtawkę. Helikoptery należą do stosunkowo "trudnych" przyrządów dla dziecka ale pokonanie wstępnych oporów i wplecenie elementów zabawy daje terapeucie szerokie możliwości działania.

Opcjonalnie można wzbogacić helikopter w dodatkowe akcesoria takie jak krętlik/wskazane/ lub zawiesie regulowane.

Kolory:
szelki - czarne [jedyny dostępny kolor]
linki -  zielone lub niebieskie

Zestaw zawiera 4 szelki

 

 

cena: 320,00zł


 

 

Łódka przygód

 

Łódka przygód jest urządzeniem terapeutycznym do samodzielnej zabawy dziecka lub grupy dzieci. Terapeuta może delikatnie bujać łódką z dzieckiem na pokładzie lub, wprowadzając wyższy stopień trudności, wykonywać ruchy rotacji łodzi na prawo i lewo, do tyłu i do przodu.

     Zadaniem dzieci jest utrzymanie równowagi i przemieszczanie się po pokładzie, co wymaga ich współpracy. Zasady bezpieczeństwa na łodzi pozwalają na pozostawanie w pozycji stojącej tylko jednej osobie w tym samym czasie.

 

     Inną formą zabawy jest łowienie ryb z łodzi – wymaga to utrzymania równowagi w pozycji siedzącej lub w klęku. 

 

 

cena: 1800,00zł

 


 

Miękki tunel

 

cena: 475,00zł 

 

Chcąc opisać czym jest miękki tunel niejako automatycznie nasunęło mi się na myśl skojarzenie z grubym rękawem. I jest to chyba trafne porównanie. W swojej istocie jedną z podstawowych cech tego przyrządu jest możliwość przeciskania się dziecka przez swego rodzaju rękaw. Co skrzętnie wykorzystują dzieci podwrażliwe proprioceptywnie. Miękki tunel dostarcza więc dzieciom z zapotrzebowaniem na bodźce czucia głębokiego niezbędnej stymulacji.
Miękki tunel dzięki swojej konstrukcji może być wykorzystany również w zupełnie inny sposób. Możemy na nim siedzieć, leżeć, uformować z niego fotel czy wykorzystać go do rolowania. Możemy w niego celować, toczyć go.
Przyrząd ten nie umożliwia wykonywania ćwiczeń w pozycji przewieszonej. Nie został do tego zaprojektowany.

Wymiary należy traktować  jako dane przybliżone. Wynika to z ilość użytego granulatu wypełniającego i jego sprężystość.
Prezentowana na zdjęciach szata kolorystyczna  jest jednym z występujących wariantów. Dlatego dostarczony tunel może kolorystycznie różnić się od widocznego na zdjęciach. Zawsze jednak będzie to kombinacja dwóch odcieni kolorów. Jasnego i ciemnego. Uwaga ta dotyczy tak samo koloru zielonego jak i niebieskiego.

 

    

 

Długość ok. 80cm
Grubość ścianka ok. 10cm
Średnica otworu ok. 50cm
Średnica zewnętrzna ok. 70cm
Średnica wewnętrzna ok. 50cm

 

cena: 475,00zł 

 


 

 

Rama wolnostojąca 

 

długość 330cm

 

szerokość 210cm

 

wysokość 255cm

 

Gotowa do użycia konstrukcja służąca do podwieszania sprzętu do terapii SI. Oferowana rama została wykonana jako odpowiedź na zapotrzebowanie płynące ze strony gabinetów, w których względy techniczne uniemożliwiły montaż haków stropowych. Nasza rama wykonana jest ze stalowych, zamkniętych profili co czyni ją sztywną i stabilną. Konstrukcja została pokryta farbą proszkową w kolorze białym. Ten typ malowania zapewnia trwałość powłoki lakierniczej, a co za tym idzie dużą trwałość. Poszycie zabezpieczające i karabińczyki dostarczane są razem z ramą.

 

 

 

 

cena: 3575,00zł

 


 

Ścieżka sensoryczna

 

 

Składa się z sześciu tafli o wymiarach 35 x 45cm

Stymuluje receptory znajdujące się w stopach.

 

cena: 1230,00zł

 

 


 

 

 Kolorowy Tunel Sensoryczny


Wykonany z tkaniny bawełnianej wypełniony kuleczkami styropianowymi.

Umożliwia dziecku odczuwanie bodźców dotykowych, relaksuje i stymuluje. Wykorzystywany do siedzenia, przeciskania, leżenia, rolowania.

 

  

 

cena: 230,00zł

 

WARIANT OTWIERANY   CENA: 285,00zł

 

( istnieje możliwość w bezpieczny sposób wyjąć wkład a pokrowiec wyprać )

 

 

 

 


 

 Beczka rehabilitacyjna

 

 

 Beczka umożliwia jednoczesną pracę nad podstawowymi trzema układami zmyłu:

przedsionkowym, czucia powierzchniowego, czucia głębokiego.


Przyczynia się do wspomagania prawidłowej regulacji napięcia mięśniowego, wspomaga budowę schematu ciała oraz kształtuje reakcję prostowania:

nastawcze, równoważne oraz obronnego podporu.

 

wymiary:

średnica zew. 60cm

średnica wew. 42cm

długość 60cm


cena: 480,00zł

 


 

 Drabiny gimnastyczne

 

 

 

boki drabin wykonane  z drewna iglastego

 

szczeble wykonane z drewna liściastego ( buk)

 

 

 

Wymiary:

 

Drabiny pojedyncze

 

 

1. Drabina przedszkolna  200 x 60cm        480,00zł

 

2. Drabina młodzieżowa 242 x 70cm         565,00zł

 

3. Drabina gimnastyczna:   

 

      - 200 x 90cm      525,00zł

 

      - 220 x 90cm     560,00zł

 

      - 242 x 90cm      590,00zł

 

      - 256 x 90cm      624,00zł

 

      - 300 x 90cm      675,00zł

 

 

 

Drabiny podwójne

 

 

1. Drabina młodzieżowa 242 x 140cm   885,00zł

 

2. drabina gimnastyczna:

 

- 200 x 180cm    790,00zł

 

- 220 x 180cm    865,00zł

 

- 242 x 180cm     905,00zł

 

- 256 x 180cm     935,00zł

 

- 300 x 180cm     1020,00zł

 

 

 Drabiny sprzedawane są wraz z kompletem elementów mocujących do ściany.

 

koszt transportu drabiny  99,00zł

 

 


 

Poduszka rehabiliacyjna z kolcami

 

 

Poduszka przeznaczona jest do ćwiczeń sensomotorycznych, równowagi, pobudza receptory czuciowe ciała.


grubość: 7cm

średnica: 35cm

wytrzymałość na obciązenie do 260kg

 

cena:  53,00zł

 


 

 Piłka do siedzenia

 

 

 

 

Wyposażona w dodatkowe wypustki zwiększające stabilność podczas siedzenia lub ćwiczeń.

 

Mogą z niej korzystać dzieci jak i starsze osoby ( rozmiar piłki ustala się wg wzrostu ).  

 

Przeznaczona do "aktywnego siedzenia" w szkołach i w domu, do zabawy, zajęć grupowych, terapii

 

i rehabilitacji dzieci i dorosłych z zaburzeniami równowagi i osłabioną siłą mięśniową, u których siedzenie lub

 

ćwiczenie na zwykłej piłce jest zbyt wymagające. Efektem pracy z piłką jest wzmacnianie układu mięśniowego,

 

zdolności koordynacyjnych i reakcji  równowaznych oraz kształtowanie nawyku prawidłowej postawy ciała.

 

 

 

 

 

średnica 45cm (zółta )  cena: 80,00zł

 

średnica 55cm (czerwona )  cena: 90,00zł


średnica 65cm ( niebieska ) cena: 105,00zł

 


 

 Piłka softgym Overball 

 

 

średnica 25cm


Piłka do ćwiczeń manualnych, do rehabilitacji, do treningu sportowego. 


Jest miękka i delikatna przy uderzeniu więc jest idealna dla dzieci.


cena: 20,00zł

 


 


Piłka masująca

 

 

Piłka z wypustkami, wykorzystywana do ćwiczeń ogólnorozwojowych, korekcji wad postawy.


średnica 56cm


cena: 60,00zł

 


 

 

Piłki jeże

 

 

 

 

Piłki przeznaczone do pobudzenia receptorów czuciowych, ćwiczeń mięśni.

 

Stożkowate kolce pobudzają zakończenia czuciowe ciała.

 

Wykorzystywane do Integracji Sensorycznej.

 

 

średnica 10cm  cena: 15,00zł

 

średnica 9cm  cena: 13,00zł

 

średnica 8cm  cena: 10,00zł

 


 

Materace rehabilitacyjne 


Wykorzystywane przy zabiegach fizykoterapeutycznych i gimnastyce rehabilitacyjnej.


Wykonany z twardej pianki poliuretanowej i pokryty wytrzymałym, łatwozmywalnym materiałem skóropodobnym.

 

 

 

 

materac jednoczęściowy 195 x 85 x 5cm  cena: 302,00zł


materac jenoczęściowy 195 x 100 x 5cm  cena: 333,00zł

 

 

 

materac dwuczęściowy 170 x 65 x 5cm  cena: 250,00zł

 

 

 

 

materac trzyczęściowy 195 x 100 x 5cm  cena: 356,00zł


materac trzyczęściowy 195 x 85 x 5cm  cena: 325,00zł

 

 


 

 

Lustra korekcyjne

 


 

 

 

Lustro mające na celu pokazać obraz całego ciała osoby stojącej przed nim. Lustro składa się z polerowanego szkła,

 

które odbija dokładny obraz całego ciała oraz siatki posturograficznej. 

 

 

Lustro posiada jedno skrzydło oraz kółka jedne. Konstrukcja lustra wykonana jest z drewna.

 

cena: 953,00zł

 

 

 

Konstrukcja lustra wykonana ze stali.


cena: 953,00zł

 

 

 

 

 Lustro posiada trzy skrzydła w celu zapewnienia odbijania obrazu z wielu kątów oraz kółka jezdne.

Konstrukcja lustra wykonana jest ze stali.


cena: 1685,00zł

 

koszt transporu lustra 240,00zł (paleta EURO)

 


 

 

 

 

 

 

F.H.U. "INBAR" - Irena Bartołd   83-000 Pruszcz Gdański ul. J.Słowackiego 29/1   tel. /fax 58 307 05 31    kom. 501 204 288, 509 512 036, inbar@a6.pl     inbarpruszcz@wp.pl